Master II - odcięcia paliwa w trakcie jazdy

Master II - odcięcia paliwa w trakcie jazdy

09 Kwi 2017, 09:33

Witam forumowicze :D
Mam problem z moim masterkiem,w czasie jazdy gdy próbuję dać mu więcej gazu,odcina paliwo(zapala się kontrolka od świecy i brak reakcji na pedał gazu). Cofnięcie zapłonu, normalnie odpala i jedzie.odciecie pojawia się tylko przy mocniejszym wdepnieciu,jak spokojnie go rozbujać to normalnie przyspiesza.
Co było robione? Podpięcie pod komputer pokazało niskie ciśnienie w pompie, pompa wtryskowa wymieniona,filtry paliwa też niedawno wymieniane,elektryczna pompa zasilająca tez.no i nie wiem czy istotne w tej sytuacji,ale zauważyłam że na postoju paliwo między pompka paliwową a filtrem cofa się w przewodzie
Co może być grane?Miał ktoś taką sytuację?
Aaaaa, dokładnie to model Master II, 2,2dci 2001r. ;)
kate2310
Obserwowany

Auto: Master

Re: Master II - odcięcia paliwa w trakcie jazdy

09 Kwi 2017, 19:28

Skoro paliwo się cofa to znaczy że masz nieszczelność u układzie paliwowym. Sprawdź filtr czy dobrze podłączony i gruszkę
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak poruszać się po kierownicy? Jak poruszać się po kierownicy?
    Prawidłowe ułożenie rąk na kierownicy ma zasadniczy wpływ na bezpieczeństwo jazdy, ponieważ właśnie dzięki niej kierowca ma kontrolę nad układem kierowniczym i zawieszeniem. Tylko prawidłowe trzymanie koła kierownicy umożliwia ...
    Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...

•  
    • Lexus RX vs Lexus RX F Sport
      Scania serii R V8 730KM
      Lexus LF-Gh Hybrid
      Ford Mustang, 1965 rok