Master II - odcięcia paliwa w trakcie jazdy

Master II - odcięcia paliwa w trakcie jazdy

09 Kwi 2017, 08:33

Witam forumowicze :D
Mam problem z moim masterkiem,w czasie jazdy gdy próbuję dać mu więcej gazu,odcina paliwo(zapala się kontrolka od świecy i brak reakcji na pedał gazu). Cofnięcie zapłonu, normalnie odpala i jedzie.odciecie pojawia się tylko przy mocniejszym wdepnieciu,jak spokojnie go rozbujać to normalnie przyspiesza.
Co było robione? Podpięcie pod komputer pokazało niskie ciśnienie w pompie, pompa wtryskowa wymieniona,filtry paliwa też niedawno wymieniane,elektryczna pompa zasilająca tez.no i nie wiem czy istotne w tej sytuacji,ale zauważyłam że na postoju paliwo między pompka paliwową a filtrem cofa się w przewodzie
Co może być grane?Miał ktoś taką sytuację?
Aaaaa, dokładnie to model Master II, 2,2dci 2001r. ;)
kate2310
Obserwowany

Auto: Master

Re: Master II - odcięcia paliwa w trakcie jazdy

09 Kwi 2017, 18:28

Skoro paliwo się cofa to znaczy że masz nieszczelność u układzie paliwowym. Sprawdź filtr czy dobrze podłączony i gruszkę
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 530i, 4.0 R6
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto
    W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samochody małe o niskich kosztach eksploatacyjnych, Kia przygotowała wersję "dwupaliwową" najmniejszej pod względem wymiarowym linii Picanto. Debiutująca na 65 frankfurckim Salonie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda