Masterlease = oszuści

Masterlease = oszuści

28 Sie 2018, 10:06

taka (nie)ciekawa historia z mego życia wzięta:

27.07 mój samochód został rozbity. Według TU sprawcy naprawa to 77tys. Czy przewyższy to wartość pojazdu by była szkoda całkowita?
do dnia 28.08 Masterlease mówił że TU nadal nie podjęło decyzji w tej sprawie. Jako że TU ma 30 dni na wypłatę odszkodowania, to skontaktowałem się z TU i otrzymałem od nich kopie 2 pism:
z 17.08 z decyzją o szkodzie całkowitej i prośbą o zgodę na wypłatę odszkodowania
z 21.08 z ponowieniem prośby

Przez 10 dni Masterlease świadomie i z premedytacją wprowadzał mnie w błąd.
Vex
Obserwowany
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 Sie 2018, 10:04

Re: Masterlease = oszuści

13 Wrz 2018, 13:27

Szanowny Panie,
przepraszamy za zamieszanie, które wyniknęło w związku z opóźnieniem decyzji o szkodzie całkowitej Pana pojazdu. Nie było on spowodowane złą wolą z naszej strony, a jedynie niefortunnym zbiegiem kilku okoliczności. Nasz przedstawiciel skontaktował się już Panem w tej sprawie i zgodził się Pan na propozycję podpisania porozumienia, a likwidacja szkody całkowitej jest już w trakcie realizacji.

Z poważaniem
Centrum Obsługi Klienta Grupy Masterlease
Masterlease
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Wrz 2018, 13:21
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sportowe Volvo V40 R-Design Sportowe Volvo V40 R-Design
    Volvo do swojej oferty wprowadziło sportową wersję, prestiżowego, pięciomiejscowego hatchbacka Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowi. Cena modelu ...
    Uwaga na niesprawną klimatyzację - może powodować poważne choroby! Uwaga na niesprawną klimatyzację - może powodować poważne choroby!
    Wraz ze wzrostem temperatur kierowcy coraz częściej używają klimatyzacji do obniżenia temperatury wewnątrz samochodu. O czym należy pamiętać podczas jej eksploatacji? Oto kilka przydatnych faktów. Regularne serwisowanie ...

  •