Max do 13 tyś.

Max do 13 tyś.

28 Lut 2010, 23:58

Witam. Rozglądam się samochodem w granicach do 13 tyś. Myślałem nad Golfem IV albo Audi A3. Dobrze mi się w tych samochodach siedzi, są wygodne, wydaje mi się iż audi a3 jest nieco ładniejsza od golfa, wielkościowo i wagowo też są porównywalne. Samochodu szukam głównie do jazdy zaledwie kilku km w tygodniu, może raz na rok jakiś większy wyjazd, jednak chce aby miało siłę, minimum wersje 101km. Co polecacie?
Robben17
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

Re: Max do 13 tyś.

01 Mar 2010, 23:52

WITAM POLECAM CI TAKIE OTO AUTKA
HYUNDAI ACCENT
SAAB 9-3 VECTOR 2,0T 210KM
HONDA ACCORD 1,8I VTEC 130KM
FAJNIE SIĘ NIMI JEŻDZI I NIEZLE WYGLĄDAJĄ
pszczolka maja
Początkujący

Miejscowość: Ciechanów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI
    Koniec świata odwołany. Czas na zabawę! W wielu krajach Ameryki Środkowej, takich jak Meksyk czy Gwatemala, 21 grudnia 2012 odbyły się huczne uroczystości na powitanie nowej ery. Data pochodzi ze źródeł historycznych ...
    Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach
    Audi RS 5 Cabriolet miało swoją polską premierę na targach Poznań Motor Show 2013. Teraz, ten sportowy i bardzo elegancki model jest dostępny w salonach sprzedaży Audi na terenie całego kraju. Nowe dynamiczne Audi kosztuje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI