Mazda 3 2004 Kabel Aux

30 Maj 2017, 22:13

Witam jesli pisze w złym temacie to przepraszam bardzo ale nie wiedziałem gdzie to zamiescic :) Chce zrobić Wyjscie aux z radia w Mazdzie 3 2004 , Posiadam radio radio BN8S669RXA , oglądałem filmiki na youtube i wiem że jest troszeczke z tym roboty ale idzie to zrobić , Moje pytanie to jaki kabel w tym radiu bedzie pasował? Chodzi mi konkretnie o tą kosteczke bo na allegro widze kostki w mazdach 3 od 2006 roku dopiero a tak to nie moge nic znaleść, Czy ta kostka bedzie pasować ? A jesli nie możecie podesłać mi link albo nakierować mnie na taki kabel? I mam jedno jeszcze pytanie czy jak usune tam ten moduł i wrzuce aux to co w takim razie trace? Za co jest odpowiedzialna tak kostka która usuwam na rzecza auxa ? :) Dorzucam 2 zdjecia jedno z tyłu radia ( Filmik z youtube przepraszam za jakosc) Oraz zestaw gta car kids ( widoczna jest na nim kostka) lecz no nie stać mnie na niego bo kosztuje 150 dolarów ;)
Kuzma98
Nowicjusz
 
Posty: 13
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 04 10 1996
Auto: Nie mam

21 Cze 2017, 12:09

Kuzma98 napisał(a): Za co jest odpowiedzialna tak kostka która usuwam na rzecza auxa ?
Wrzucam ci schemacik z rozpiską pinów masz tam dokładnie zaznaczone który pin do czego :)

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Kuzma98 napisał(a):Moje pytanie to jaki kabel w tym radiu bedzie pasował?
Masz cztery wejścia więc wtyczka może zostać ta sama. Ważne jest urządzenie do AUX które kupisz. Musi mieć wyjście L(+)(-) i R(+)(-) no i wejście z podłączeniem np. do smartfona pod słuchawki.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999