Mazda 3 2016 AT - rewelacja z USA ale wypadkowa

Mazda 3 2016 AT - rewelacja z USA ale wypadkowa

14 Lut 2018, 13:27

Witam serdecznie,

Mocno zainteresowało mnie ogłoszenie:
[link wygasł]

Ogólnie poszukuje tylko i wyłącznie Mazdy 3 w AT z max wersją powyżej 2015 roku.
Dzwoniłem, auto powypadkowe (wymiana przodu) nic dokładniej nie wiem jak bardzo poważnie. Ponoć elementy wymieniane w całości.

Miejsce Warszawa, wszystko do wglądu na miejscu - jako, że jestem z drugiego końca Polski - chociaż chętnie - to nadal rozsądnie chce podejść do sprawy.

Czy ktoś z Warszawy dałby rade chociaż VIN zdobyć - zobaczyć jak bardzo było źle (historiapojazdu.gov.pl).
Czy wypadkowe - naprawione z USA mają sens ?
Prospero
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 06 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1,4 75km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

Re: Mazda 3 2016 AT - rewelacja z USA ale wypadkowa

23 Lut 2018, 12:05

A sam sprzedawca nie chce podać numeru VIN że ktoś musi się do niego osobiście zgłosić po ten numer ? Dziwna sprawa w obecnych realiach.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 38
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczniejsze skrzyżowania dzięki łączności samochodów z otoczeniem Bezpieczniejsze skrzyżowania dzięki łączności samochodów z otoczeniem
    W ramach wspólnego projektu Wolfsburg, Volkswagen i Siemens utworzyły obszar testowy na głównej ulicy miasta, na której dziesięć sygnalizatorów świetlnych wyposażono w urządzenie do transmisji ...
    Jak bezpiecznie przewozić psy? Jak bezpiecznie przewozić psy?
    Wyjeżdżając, właściciele psów bardzo chętnie zabierają ze sobą swoje czworonogi, jednak nie zawsze zapewniają im bezpieczną podróż. Tymczasem źle przewożony pies stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie, ale ...

•