Mazda 3 2016 AT - rewelacja z USA ale wypadkowa

Mazda 3 2016 AT - rewelacja z USA ale wypadkowa

14 Lut 2018, 13:27

Witam serdecznie,

Mocno zainteresowało mnie ogłoszenie:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-skyactiv-g-skory-navi-ksenon-bsm-bose-ID6zwDAG.html#0eeb30630f

Ogólnie poszukuje tylko i wyłącznie Mazdy 3 w AT z max wersją powyżej 2015 roku.
Dzwoniłem, auto powypadkowe (wymiana przodu) nic dokładniej nie wiem jak bardzo poważnie. Ponoć elementy wymieniane w całości.

Miejsce Warszawa, wszystko do wglądu na miejscu - jako, że jestem z drugiego końca Polski - chociaż chętnie - to nadal rozsądnie chce podejść do sprawy.

Czy ktoś z Warszawy dałby rade chociaż VIN zdobyć - zobaczyć jak bardzo było źle (historiapojazdu.gov.pl).
Czy wypadkowe - naprawione z USA mają sens ?
Prospero
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 06 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1,4 75km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

Re: Mazda 3 2016 AT - rewelacja z USA ale wypadkowa

23 Lut 2018, 12:05

A sam sprzedawca nie chce podać numeru VIN że ktoś musi się do niego osobiście zgłosić po ten numer ? Dziwna sprawa w obecnych realiach.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 33
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

DS E-TENSE FE 19 - bolid Formuły E nowej generacji DS E-TENSE FE 19 - bolid Formuły E nowej generacji
    Bolid Formuły E nowej generacji został zaprezentowany na torze. DS E-TENSE FE 19 ma za sobą pierwsze kilometry, które pokonał w pobliżu siedziby DS Performance w Wersalu. Próba nie była ścisłym testem – ...
    Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie? Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie?
    Poruszanie się po trudnym terenie dla jednych jest przyjemnością, dla innych koniecznością. Dobrze, jeśli w naszych podróżach towarzyszy nam samochód napędzany na 4 koła, przygotowany na pokonywanie bezdroży. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mój najnowszy nabytek kupiony za ok 120 tyś zł
      Subaru Impreza STI, podczas wyścigu
      salon-Chrysler-200-2014
      Audi RS6 C5, tył