Mazda 323f 02r.

Mazda 323f 02r.

12 Maj 2010, 21:16

Witam , mam mały problem , mam mazdę 323f z grudnia 2001r , jest to 2.0 Diesel 90 konny , problem je taki że po przejechaniu ok.40 km poczekałem z 2 min aż turbina ostygnie i wyłączyłęm samochód , przyszedlem ok 2,5h poźniej i silnik dalej był gorący , nalewalem plyn chłodniczy przed wczoraj do Max dzis patrze a tam LOW , żadnych wycieków z niego nie było , nie wiem o co z tym chodzi , może mi ktoś pomóc ? dodam ze jak jechałęm te 40km to wiecej niż 2 tys obrotów nie miałem na blacie .
Ostatnio edytowany przez ja122123 13 Maj 2010, 08:04, edytowano w sumie 2 razy
ja122123
Nowicjusz

Miejscowość: Knurów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...
    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      GTP Light
      Jaguar