Mazda 323f 2.0v6 problem niewkreca sie na obroty

mazda 323f 2.0v6 problem niewkreca sie na obroty

04 Lis 2011, 19:24

witam mam problem z moja mazda problem polega na tym ze mazda odpala elegancko i chodzi na wolnych obrotach spokojnie ale jak dodaje jej momentalnie gazu to sie dusi i silnik sie nie wkręca i do tego zaczęła strzelać wymieniłem kopułkę palec świece kable i dalej nic a katalizatora niema jest przelot niemam pomysłu co to możne jeszcze być proszę o pomoc
bartikoo
Obserwowany

Auto: mazda 323f 2.0v6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...
    Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid
    Jetta Hybrid jest napędzana nowoczesnym silnikiem benzynowym (TSI o mocy 110 kW/150 KM) oraz silnikiem elektrycznym o mocy 20 kW – takiej samej, jak w XL1, jako skrzynia biegów montowana jest seryjnie automatyczna, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005