Mazda 323f 2002 Tylne plastikowe nadkola

mazda 323f 2002 Tylne plastikowe nadkola

08 Sie 2014, 10:25

Zaprowadziłem auto do warsztatu na konserwację.Przy odbiorze okazało się że z tyłu założono plastikowe nadkola.Zdziwiłem się bo wcale o to nie prosiłem,akurat błotniki były w bardzo dobrym stanie.Nadkola są założone na wkręty 3 do rantu błotników 1 do zderzaka.Uważam że to raczej pogarsza sprawę.Teraz miedzy plastikem ,a blachą na rantach błotników będzie się zbierać wilgoć,a wkręcenie wkrętów spowoduje w tych miejscach korozję.Właściciel warsztatu uważa inaczej.Mówi że wkręty są nierdzewne atestowane i że w tych samochodach jest taka konieczność bo tył jest bardzo podatny na korozję.KTO MA RACJE?
sylwo62
Obserwowany

Auto: mazda 323f VI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3 Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3
    Porównanie kabli wysokiego napięcia i problem z jednym z nich do silnika 3.3 montowanego głównie w samochodach Chrysler Grand Voyager. Jeden kabel WN od świec podczas zdejmowania ze świecy zszedł i na świecy ...
    Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem
    Aż 20% kierowców goli się, czesze włosy lub poprawia makijaż podczas jazdy samochodem. Co więcej, jeden na 20 kierowców przyznaje się do wykonywania tego typu zabiegów pielęgnacyjnych w ruchu ulicznym, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light
      Jaguar