Mazda 323f BJ 01r

Mazda 323f BJ 01r

03 Lip 2010, 22:46

Witam , napisze krótko i zwięźle , pożyczyłem siostrze auto dosłownie na 2h , moja Mazda 323f BJ 01r strasznie na tym ucierpiała , kiedy wsiadłem do samochodu , zaczeła mi mrugać kontrolka poduszki powietrznej pasarzera ( 2x długi i 6x krutki ) szukałem tych opisów co to może znaczyć i nie znalazłem , zdąrzyłęm zajechać do kolegi podłączyliśmy pod komputer samochód ale pech chciał że nie miał oprogramowania do japońców , był bym wdzięczny o rade co to może być a najlepiej by było jak by się do mnie odezwał ktoś kto ma Mazde 323f BJ 01-02r 2.0 Diesla , bo mam troche więcej pytań , z góry Dziękuje :)
Ostatnio edytowany przez wiechuuu, 04 Lip 2010, 14:46, edytowano w sumie 1 raz
wiechuuu
Początkujący

Miejscowość: Rybnik

Re: Mazda 323f BJ 01r

04 Lip 2010, 15:14

Kod błędy 26. Poszukaj w necie co oznacza.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra ELLE elegancka, energiczna i kochająca miasto Nissan Micra ELLE elegancka, energiczna i kochająca miasto
    Najlepszy partner dla kobiety z miasta - Nissan Micra ELLE. Elegancka, asertywna, energiczna i kochająca miasto. Ten opis pasuje doskonale zarówno do Nissana Micry, jak i do czytelniczek najchętniej kupowanego czasopisma ...
    Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover
    Opel ADAM, który oferuje 61 000 wariantów wyposażenia nadwozia i prawie 82 000 opcji wyposażenia wnętrza oraz supernowoczesny system informacyjno-rozrywkowy IntelliLink, jest nie tylko prawdziwym mistrzem personalizacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar