Mazda 6 - nie działają światła cofania

Mazda 6 - nie działają światła cofania

19 Lip 2013, 06:54

Panowie tragedia niech mnie ktoś ratuje ... zabrałem się dzisiaj za montaż kamery cofania, wszystko cacy, kabelek przeciągnięty progami na przód i nadeszła wiekopomna chwila, podłączenia zasilania pod światło cofania ... podłączyłem nie działa ... odłączyłem... też nie działa, tylko tym razem jedno i drugie światło cofania ... no załamka, posprawdzałem z grubsza bezpieczniki, wszystkie wyglądają ok ... ma ktoś jakiś pomysł ? albo wie który bezpiecznik odpowiada za wsteczne w m6 po lifcie ? od razu uprzedzę pytania o sprawdzanie w instrukcji, manual do mazdy 6 który krąży po forum jest do wersji przed liftem, i z tego co zdążyłem się zorientować układ bezpieczników różni się od wersji przed lf, przynajmniej tak mi się zdaje... POMOCY !
Zigi86
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 02 1999
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0 Pb 147 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: Mazda 6 - nie działają światła cofania

21 Lip 2013, 06:14

Przekręć kluczyk i wrzuć wsteczny.. Inaczej tam napięcia nie ma..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...
    Co nam mówią oznaczenia reflektorów, przednich i tylnych lamp? Co nam mówią oznaczenia reflektorów, przednich i tylnych lamp?
    Przednie lampy w samochodach i tylne mają wybite na kloszach lub obudowie reflektorów znormalizowane kombinacje liter i cyfr. Są to ważne informacje które mówią nam o przeznaczeniu produktu oraz jego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI