Mazda 6 vs Passat b5 FL vs e46

31 Sie 2012, 09:37

Witam, zastanawiam się nad kupnem jednego z w/w aut.
Chodzi mi o silnik diesla :
Mazda 2.0 136 KM,
Passat 1.9 130 KM,
E46 2.0 150 KM.

Zależy mi przede wszystkim na dobrych osiągach i wysokim komforcie, co byście polecili? ,a może całkiem coś innego do 20 000 zł?

Pozdrawiam. :)
Mareve
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 129
Miejscowość: gw

31 Sie 2012, 21:09

Czy naprawdę nikt nie może porównać tych aut? :roll:
Mareve
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 129
Miejscowość: gw

31 Sie 2012, 23:25

-Silniki diesla w Mazdzie 6 nie naleza do najlepszych ponoc dosyc awaryjne(sam nie uzytkowalem, poczytaj na mazda speed)
wg mnie Mazda najładniejsza z tych wszystkich aut, ale dodatkowo ma słabe blachy i problemem 6 sa rdzewiejące nadkola
- Passat, prawdopodobienstwo ze kupisz passata w dieslu nie zajechanego bez cofnietego przebiegu lub nie bitego jest znikome.. pozatym stylistycznie to rumunia...i jest na kazdych światłach
- e46 najlepsze osiagi ze wszystkich 3, najlepiej sie prowadzi, problem moze byc ze znalezieniem nie bitego egzemplarza.
Kwestia tez taka jaki masz budzet na to wszystko, bo za 20tysi to nieszukałbym zadnego z tych aut :) bo beda to ulepy :) na mazde musisz miec ze 25k, passat no za 18-20 kupisz ale musisz sie liczyc ze ze 300tyskm to bedzie mial, a 150konne bmw tez bedzie ksoztowalo 20+
moja klasyfikacja:
1.e46
2.mazda 6
3.passat
Nethan
Początkujący
 
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 01 01 2009
Auto: s4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...