Mazda mx3, seat ibiza, toyota corolla

[mazda mx3, seat ibiza, toyota corolla]

03 Sie 2007, 15:51

przepraszam ze poruszam tak oklepany temat, ale dysponując kwotą 8000tys zł który samóchód z w/w byście wybrali. Chce kupic samochód, ale nie wiem jaki. nie znam sie za dobrze na samochodach, dlatego prosze was jako fachowcow o porady dotyczace mojego wyboru.
latinolover-18
Nowicjusz

Miejscowość: Kartuzy

Re: mazda mx3, seat ibiza, toyota corolla

04 Sie 2007, 09:26

Toyotę za 8k to dostaniesz - ale szrota. Mazdę nie wiem, ale i tak mogę Ci powiedzieć, że części są drogie.

Ibi to dobry samochód i jeśli teraz dasz za niego 8k to pojeździsz jeszcze parę dobrych lat.
damczer
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
    Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...
    Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM
    Model ADAM wprowadza do segmentu A docenianą już filozofię projektowania firmy Opel, polegającą na "łączeniu artystycznego kunsztu z niemiecką precyzją ". Opel ADAM - w przeciwieństwie do pojazdów firm konkurencyjnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light