Mazda Premacy 2003 odcina paliwo.

Mazda Premacy 2003 odcina paliwo.

18 Gru 2014, 15:55

Witam serdecznie forumowiczów, mam powazny problem z moją mazdą premacy 2003r 2.0 TDI. Otóż przekrecajac kluczyk slychac ze silnik kreci ale nie chce odpalic. Spprawdzilem i prad nie dochodzi do cewki w pompie wtryskowej, co za tym idzie zawór odcina dopływ paliwa do pompy. Jestem z malej miejscowosci (25tysieczne miasteczko) i na okolicy nigdzie ma serwisu mazdy, natomiast u elektrykow samochodowych ciezko zdiagnozowac przyczyne, podejrzewam, ze nie potrafia po prostu jej znalezc. Jesli ktos jest mi w stanie pomoc, bardzo bym prosil o sms-a na numer 661-885-316 zebym zadzwonil gdyz przez telefon lepiej wytlumacze na czym polega moj problem, nie chce panstwa naciagac na dodatkowe koszta dlatego prosilbym o tego smsa lub posta tutaj. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam, Radek.
balagan
Obserwowany

Auto: Mazda premacy

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM
    Śmiały kształt modelu ADAM jest dodatkowo podkreślony przez zastosowanie dużego rozstawu kół (przednich: 1485 mm; tylnych: 1478 mm). Podwozie z rozstawem osi wynoszą-cym 2311 mm zapewnia maksymalny komfort i poziom ...
    Model studyjny BMW Gina Light 2008 Model studyjny BMW Gina Light 2008
    BMW Group Design przedstawiło model studyjny BMW Gina Light w odpowiedzi na debatę dotyczącą cech, które ukształtują motoryzacyjny krajobraz jutra. Pojazd zbudowany jako projekt doświadczalny prezentuje wizję przyszłości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      S2020005