Mazda6 problem z kontrolkami

mazda6 problem z kontrolkami

08 Sty 2013, 14:20

Jakis czas temu znajomy zerwal w mojej mazdzie kabelek ktory jest zaraz nad pedalem gazu,od tamtej pory pala mi sie dwie kontrolki,jedna jak silnik,a druga jak atyposlizgowa czy trakcji niewiem jak ja nazwac,probowalem roznych sposobow ktore wyczytalem w internecie,oczywiscie nie robilem nic dziwnego.Wiec jesli wiecie co powinienem zrobic to prosze o pomoc,oczywiscie jesli mozna to zrobic samemu.
arcik05
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 10 1992
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: mazda6
Silnik: 2 tdi 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      Jaguar