[Wrocław] Mechanik i blacharz poszukiwany

[Wrocław] Mechanik i blacharz poszukiwany

12 Sty 2020, 00:13

Cześć!
Poszukuję mechanika i blacharza dla mojego lanosa z 98roku :)
Po przeprowadzce do Wrocka znalalzme jednego mechanika z Polecenia. Do wymiany miał tylne łożysko w kole. Wymiana wszystko super. Jakieś 170zl.
2.5 miesiąca później łożysko te samo zaczęło wydawać dziwne stuki. Przy próbie powrotu do domu przed autostradą łożysko w środku zrobiło taki rozpierdziel że samo było w kawałkach, a przy okazji uszkodziło całkowicie czopa.
Dlatego też szukam kogos kto mi ogarnie inne pierdoły bez obawy, ale też bez wydawania miliona monet.
Co do blacharza to potrzebuje wymienić lewy próg. Po paru blacharzy to ceny różne
Za jeden próg od 900 sobie życzą bez malowania... Tylko jeden zdzisiu powiedział 400zl, ale nic nie powiedział jak to ma wyglądać i nie do końca jestem do niego przekonany :) ktoś coś poleci lub sam się podejmie??
BieJaku
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla sedan, hatchback i TS kombi Toyota Corolla sedan, hatchback i TS kombi
    Toyota postanowiła zrezygnować z nazwy Auris – obejmującej w ostatnich latach w Europie kompaktowego hatchbacka i kombi – i powrócić do oferowania Corolli w trzech odmianach nadwoziowych. Rewolucja dotknęła ...
    Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów - gwiazdki dla samochodu Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów - gwiazdki dla samochodu
    Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa na drogach wymaga szerokiego frontu przedsięwzięć. Producenci samochodów od samego początku starali się podejmować działania, które zwiększą bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. ...

•