Megane, Laguna, Civic jako pierwsze auto

Re: Megane, Laguna, Civic jako pierwsze auto

15 Lip 2015, 12:21

Ta Marea z komisu więc cholera wie. Jakoś zawsze byłem uprzedzony
MarekPL90
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 09 2011
Auto: Nie mam

15 Lip 2015, 15:06

Jeśli chodzi o komisy to w moim mieście jest taki lanos. Jutro pójdę ze znajomym go obejrzeć

[link wygasł]
MarekPL90
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 09 2011
Auto: Nie mam

15 Lip 2015, 20:04

W przypadku Mareii ogłoszenie wystawił komis a autem dalej jeżdzi właściciel skoro jest podany numer do niego.
Civic dostał z przodu i drzwi pasażera mają inny odcień no i niska cena.
Lanos jakiś średni,przedni lewy błotnik w innym odcieniu,tylną klape obejrzyj na krawędziach od spodu bo wydaje mi się że rdza wychodzi. W dodatku Lanos na samej pb trochę spala.

zerknij na te oferty:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł] - wiem że stare ale zobacz jaki stan i czarne tablice :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w który pokazujemy jak to ...
    BMW Night Vision - dynamiczne oświetlenie punktowe BMW Night Vision - dynamiczne oświetlenie punktowe
    BMW Night Vision, system wspomagania kierowcy z programu BMW ConnectedDrive znacząco przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wypadku w czasie jazdy po zmroku. Dzięki dynamicznemu oświetleniu punktowemu (BMW Dynamic Light Spot), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light