Mercede C200 (W202) 2.0 benz 1994:

Mercede C200 (W202) 2.0 benz 1994:

13 Cze 2010, 10:02

Przesiadłem się z francuza, ale do rzeczy. Samochód w świetnym stanie lecz; problemy mam dwa:

1. Mniej ważny to wymiana oleju bo jest trochę za stary 05.2008 122 tys km ,a przejechał na nim tylko 5 tyś. Wróciłem z Niemiec i chcę wymienić. Pytanie ile wchodzi do tego modelu oleju silnikowego? Ile hamulcowego, bo też może być stary(jaki polecacie DOT4)?

2. Bardziej poważny to sprzęgło, a raczej pedał sprzęgła, który często zostaje w podłodze po zmianie biegu. Sprzęgło się nie pali, a pedał trzeba odhaczyć nogą, żeby zmienić bieg bądź wysprzęglić. Po wciśnięciu sprzęgła wrzuceniu 1 i odpuszczaniu samochód rusza a pedał zostaje w podłodze.
Samochód mało jeżdżony jak na 16 lat przebieg 127 tys km.

Miejscowość: Alllenstein

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Jazda po mokrej nawierzchni - poślizg pod kontrolą Jazda po mokrej nawierzchni - poślizg pod kontrolą
    Jazda po mokrej nawierzchni wymaga od kierowców więcej ostrożności i umiejętności. Jednym z największych niebezpieczeństw w takich okolicznościach jest akwaplanacja, czyli poślizg wodny. Co sprzyja akwaplanacji? Zły ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Alfa Romeo Stelvio
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport