Mercedes 608 prośba o VT

21 Wrz 2012, 16:29

Witam, jestem nowym użytkownikiem ale mam nadzieję że nie przeszkadza to w założeniu tematu a jestem w potrzebie ;)

Chciałbym prosić o mała zabawę kolorami na tym dość nietypowym samochodzie samochodzie:

[link wygasł]

[link wygasł]

Temat wygląda następująco samochód jest w trakcie remontu blacharskiego, jest już po piaskowaniu, rozebrany i częściowo już w podkładzie - muszę dobrać kolory i stąd moja prośba ponieważ samochód ma być troszkę ciekawszym użytkownikiem dróg.

Prosiłbym o ile to możliwe o "przelakierowanie" kabiny na delikatnie jaśniejszy niebieski kolor, pakę w granacie, felgi w żywą czerwień z white walls-ami na oponie oraz napisy w takim delikatnym łuku na pace "KAMIENIARSTWO" oraz o opcję 2 z białymi felgami z white walls-ami oraz biały dach i zderzak przy reszcie kolorów takiej samej.

Oczywiście mile widziana każda wariacja na ten temat ponieważ szukam najlepszej opcji :)


Z góry dziękuję i
RIC
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Fiat 125p

11 Sie 2014, 13:31

Panie sprzedawaj pan go czym prędzej :P
p0ldekrakieta
Początkujący
 
Posty: 50
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: Audi A4/Mazda RX8
Silnik: 1.6/1.3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Chiny włączają hybrydy do programu elektromobilności
    Chiński rząd ogłosił, że uwzględni samochody hybrydowe w programie wspierania elektromobilności jako kolejną kategorię niskoemisyjnych aut. Nowe przepisy, które wejdą w życie w styczniu 2021 roku, mają na celu zwiększenie ...