Mercedes A-klasa 1999- demontaż boczka tylnych drzwi

Mercedes A-klasa 1999- demontaż boczka tylnych drzwi

14 Maj 2011, 13:57

Witam,

Jak w temacie, muszę zdjąć boczek tylnych prawych drzwi bo mam problem z centralnym (rygiel cały czas w pozycji zamknięte i nie reaguje na centralny, a drzwi są zawsze otwarte).

Nie chcę nic uszkodzić, może ktoś rozbierał i wie jak to wygląda. Znalazłem dwie śruby na końcach uchwytu drzwi, potem chciałem zdjąć korbkę szyby ale nie wiem jak to zrobić żeby nic nie urwać :???:

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam!
mario_pil
Początkujący

Miejscowość: Wałcz
Auto: Scenic II + Carisma
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla
    W latach 2012–2016 Opel wprowadzi trzy nowe rodziny silników i trzynaście nowych jednostek, co jest związane z odnowieniem oferty w tej dziedzinie w 80%. W tym samym okresie firma zaprezentuje również ...
    Nowy Golf otrzymał od Euro NCAP najwyższą notę Nowy Golf otrzymał od Euro NCAP najwyższą notę
    Nowy Golf otrzymał od europejskiej organizacji ochrony konsumentów – Euro NCAP – najwyższą notę pięciu gwiazdek. Ponadto został wyróżniony prestiżową "Euro NCAP Advanced Awards " za innowacje w dziedzinie ...

•  
    • Hyundai i20, tył
      BMW drift
      Mercedes-Benz Arocs
      Mazda CX-3, wnętrze