Mercedes A170 - rodzaje silników.

13 Cze 2008, 14:02

Witam!
Jak sprawdzić faktyczną moc silnika? Podobno można zrobić to po numerze wybitym na korpusie, ale gdzie go szukać i co jak się go znajdzie?
W komisach jest bardzo wiele ofert A170tek ale nie chce mi się wierzyć, że moce wahają się od 88 aż do 120km! Wolał bym sprawdzić osobiście.

Czy ktoś może wie jakie w ogóle silniki diesla montowano do tego modelu?
japrzemas
Nowicjusz
 
Posty: 2

14 Cze 2008, 22:07

nie znam sie na tym ale miałem kiedyś A-classe 1.7CDI 90 konnego, z tego co mi wiadomo jest jeszcze 1.6CDI 60konny, te 1.7 o mocy ok 120KM to pewnie po zmianie programu sterujacego ;) tak zwany chiptuning wg mnie.
protector
Początkujący
 
Posty: 54
Miejscowość: mazowieckie

15 Cze 2008, 08:14

Dokładne dane samochodu są tak jak piszesz zawarte w numerze VIN.Wyjaśnienie oznakowania tego numeru dla Mercedesa widziałem na jakimś forum Mercedesa.Otrzymasz je też z pewnością w serwisie Mercedesa.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

15 Cze 2008, 18:57

Ok, wielkie dzięki. Szukam dalej :)
japrzemas
Nowicjusz
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Toyota Corolla 1.8 VVT-i Hybrid - test spalania
    To jeden z powodów, dla których najnowsza, 12. już generacja Toyoty Corolli szturmem zdobyła rynek kompaktowych samochodów, obejmując pozycję lidera w swoim segmencie. Wersja z hybrydowym napędem 1.8 ...