Mercedes a180, Honda Civic, Toyota Auris

Mercedes a180, Honda Civic, Toyota Auris

09 Lis 2014, 23:51

Cześć wam. Jestem zainteresowany zakupem jednego z trzech (nowych) samochodów;
Mercedes a 180
Honda Civic
Tojota Auris.
Najbardziej podoba mi się Mercedes a 180, ale słyszałem, że jest bardzo drogie serwisowanie, że części są w całych komponentach i jak coś się zepsuje to trzeba wymieniać cały komponent i ogólnie, że sa problemy z naprawami... Czy rzeczywiście tak jest? Co sądzicie?
pagitago
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

Re: Mercedes a180, Honda Civic, Toyota Auris

10 Lis 2014, 15:33

Nie ma co porównywać A-klasy do dwóch pozostałych. Mimo że auto zupełnie zmienione to i tak bym nie chciał bo to dalej A! klasa...
Civic technicznie okej, wizualnie dla mnie beznadzieja ale o gustach się nie dyskutuje :wink:
Auris technicznie też okej, wizualnie może być ale poprzednia generacja kiepsko trzymała się drogi i miała tandetne wnętrze, jak jest w tej to nie wiem :wink:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

Re: Mercedes a180, Honda Civic, Toyota Auris

10 Lis 2014, 16:58

A-klase brałbym jakbym nie szukał niczego dużego, a nie miał co z kasą robić :mrgreen: Kompakt klasy premium czyli znacznie droższy w zakupie i w serwisie, bo ASO Mercedesa nigdy nie było tanie.
Civic jak dla mnie ok szczególnie w środku, a ten po liftingu to nawet z zewnątrz.
Auris trochę taki bezpłciowy jak dla mnie. Nie wiem co ludzie widzą w tym aucie, chyba, że to Toyota.
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 113
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie podróżować z psem? Jak bezpiecznie podróżować z psem?
    Wyjeżdżając z psem należy zadbać o jego bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Jazda samochodem, przyspieszanie, hamowanie, głośna muzyka czy praca silnika, są dla naszego pupila bardzo stresujące. Pamiętajmy, że odpowiednie ...
    Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
    Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light
      Jaguar