Mercedes, Audi czy BMW ?

Mercedes, Audi czy BMW ?

12 Paź 2008, 18:54

Witam , Chciałbym się was poradzić jakie auto mam zakupić otóż mam kilka typów i prosiłbym o sugestie i porady.

Pierwsze to z 2004 Mercedes CLK 500 w wersji optycznej AMG , mocny silnik V8 i 306KM a ja sam wychowany jestem na mercedesach.

Kolejne Auto to BMW 335 i też V8 o 306KM silniku model E92 , mało wiem o tym aucie, lecz wygląd bajeczny

Następne auto to Audi A5 3.2 o mocy 270KM V6 , to samo co BMW

Ostatni co troszkę mniej mnie interesuje jest BMW 645 o mocy 333KM V8 ..

Proszę o jakieś rady sugestie auto nie będzie nowe, tylko sprowadzane z Niemiec.

Pozdrawiam.
Speedy
Nowicjusz

Re: Mercedes, Audi czy BMW ?

14 Paź 2008, 11:43

haha kolego chyba raczej nie uzyskasz satysfakcjonującej odpowiedzi, ponieważ mało który jeśli nie żaden z forumowiczów nigdy nawet nie siedział w takim samochodzie 8)
Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych

Re: Mercedes, Audi czy BMW ?

14 Paź 2008, 12:34

Ja moge Ci powiedeziec tylko tyle co wyczytalem i uslyszalem:) Mercedesy sie troszke zepsuly, BMW swietne samochody, ale mimo wszystko polecam Audi A5. Jest przepiekne, swietne wlasciwosci jezdne i silniki poezja. POLECAM AUDI:)
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009