Mercedes-Benz C-Class AMG - czy koszty eksploatacji są wysokie?

Mercedes-Benz C-Class AMG - czy koszty eksploatacji są wysokie?

12 Gru 2019, 11:23

Witam
Chciałbym kupić Mercedes-Benz C-Class AMG 2016 rok - przebieg 30 tyś potwierdzony przez ASO.
Samochodem chciałbym pojeździć 4-5 lat. Moje pytanie to jakich jakich ewentualnych kosztów eksploatacji takiego modelu mogę się spodziewać. Chodzi mi o ceny serwisu, wymiany części - jak to wygląda w stosunku do innych marek tego segmentu.
Dziękuje za pomoc
Kerryman79
Obserwowany

Re: Mercedes-Benz C-Class AMG - czy koszty eksploatacji są wysokie?

12 Gru 2019, 11:40

Przy takim przebiegu raczej nic nie powinno się przez te najbliższe lata wydarzyć. Jednak wszystkie samochody w wersji sportowej która jest wykonywane przez Tunera współpracującego z daną marką będą droższe w eksploatacji. Z takich elementów droższych które prawdopodobnie będziesz musiał wymienić to będą tarcze, klocki, pewnie opony są niskoprofilowe i dosyć sporej średnicy a to też duży koszt. Inne marki w podobnej wersji na pewno nie będą tańsze w serwisie :)
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bentley EXP 100 GT - elektryczny luksus Bentley EXP 100 GT - elektryczny luksus
    Jak widać Bentley stawia na luksus w wydaniu samochodów elektrycznych. Na razie jest to prototyp ale w niedalekiej przyszłości może się okazać że takie samochody będą królowały na globalnym rynku. To nie tylko ...
    Uważaj na Pieszych na wielopasmowych jezdniach Uważaj na Pieszych na wielopasmowych jezdniach
    Do najbardziej niebezpiecznych miejsc dla pieszych należą przejścia przez wielopasmowe jezdnie bez sygnalizacji świetlnej. Do potrąceń najczęściej dochodzi, gdy pieszy wchodzi na oznaczone przejście, widząc zatrzymujący się ...

•