Mercedes-Benz klasa A 140 98r. Problem z nabraniem mocy

Mercedes-Benz klasa A 140 98r. Problem z nabraniem mocy

01 Wrz 2015, 14:22

Witam.
Od dwóch lat jestem posiadaczką Mercedesa a140 98r. Problem pojawił się ponad dwa tygodnie temu. Kiedy wyjechałam za bramę, samochód przejechał może 200m, i dalej już nie miał siły jechać. Zaczął szarpać przy gwałtownym naciskaniu pedału gazu, a prędkości nabierał dosyć długo. Samochód przeciętnie od tamtego momentu odpala za 2-5 razem. Tydzień temu oddałam samochód do sprawdzenia, uznali że to przepływomierz. Odesłałam komputer do sprawdzenia, wszystko wyszło ok. Ponadto, po odebraniu auta z serwisu, zaczął wydawać dziwny dźwięk, przypominający zabawkowy samochód na baterie. Jeżeli ktoś wie, jaka może być przyczyna tego problemu, proszę o pomoc.
Pozdrawiam:)
fireX76
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 02 1976
Auto: Mercedes-Benz a140

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Transport ładunków sypkich Transport ładunków sypkich
    Do przewozu sypkich i suchych produktów luzem niezbędny jest odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowana kadra. Ważne jest także wieloletnie doświadczenie pozwalające odpowiednio transport przygotować oraz przewidzieć prawdopodobne ...
    Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka? Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zamontować fotelik dla dziecka. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Poświęcamy czas i energię, by naszym pociechom ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda