Mercedes-Benz klasa A 140 98r. Problem z nabraniem mocy

Mercedes-Benz klasa A 140 98r. Problem z nabraniem mocy

01 Wrz 2015, 14:22

Witam.
Od dwóch lat jestem posiadaczką Mercedesa a140 98r. Problem pojawił się ponad dwa tygodnie temu. Kiedy wyjechałam za bramę, samochód przejechał może 200m, i dalej już nie miał siły jechać. Zaczął szarpać przy gwałtownym naciskaniu pedału gazu, a prędkości nabierał dosyć długo. Samochód przeciętnie od tamtego momentu odpala za 2-5 razem. Tydzień temu oddałam samochód do sprawdzenia, uznali że to przepływomierz. Odesłałam komputer do sprawdzenia, wszystko wyszło ok. Ponadto, po odebraniu auta z serwisu, zaczął wydawać dziwny dźwięk, przypominający zabawkowy samochód na baterie. Jeżeli ktoś wie, jaka może być przyczyna tego problemu, proszę o pomoc.
Pozdrawiam:)
fireX76
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 02 1976
Auto: Mercedes-Benz a140

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą
    Fiat 500C by Gucci otrzymał nagrodę "Najlepszy mały kabriolet roku" w konkursie "Topless in Miami" zorganizowanym w czerwcu b.r. przez Southern Automotive Media Association (SAMA) − działające w USA stowarzyszenie dziennikarzy ...
    Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć? Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć?
    Produkcja opon to oddzielna gałąź przemysłu samochodowego, przeżywająca dynamiczny rozwój, spowodowany zwiększeniem się wymagań wobec ogumienia. Trafiające do produkcji samochody oferują coraz to lepsze osiągi i posiadają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005