Mercedes-Benz klasa A 140 98r. Problem z nabraniem mocy

Mercedes-Benz klasa A 140 98r. Problem z nabraniem mocy

01 Wrz 2015, 15:22

Witam.
Od dwóch lat jestem posiadaczką Mercedesa a140 98r. Problem pojawił się ponad dwa tygodnie temu. Kiedy wyjechałam za bramę, samochód przejechał może 200m, i dalej już nie miał siły jechać. Zaczął szarpać przy gwałtownym naciskaniu pedału gazu, a prędkości nabierał dosyć długo. Samochód przeciętnie od tamtego momentu odpala za 2-5 razem. Tydzień temu oddałam samochód do sprawdzenia, uznali że to przepływomierz. Odesłałam komputer do sprawdzenia, wszystko wyszło ok. Ponadto, po odebraniu auta z serwisu, zaczął wydawać dziwny dźwięk, przypominający zabawkowy samochód na baterie. Jeżeli ktoś wie, jaka może być przyczyna tego problemu, proszę o pomoc.
Pozdrawiam:)
fireX76
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 02 1976
Auto: Mercedes-Benz a140

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Trzymaj się odpowiedniego pasa ruchu Trzymaj się odpowiedniego pasa ruchu
    Kierowcy często zapominają o zasadach ruchu drogowego i na drodze dwupasmowej jeżdżą lewym pasem, a na drodze trzypasmowej środkowym i lewym. Tymczasem w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, co w praktyce zobowiązuje kierowców ...
    "Samoczyszczący się" samochód Nissana "Samoczyszczący się" samochód Nissana
    Mycie samochodu to niezbyt przyjemna, a w dodatku kosztowna konieczność. W odpowiedzi na to Nissan rozpoczął testowanie innowacyjnej powłoki lakierniczej, do której nie przylega błoto, woda ani zwykły brud. Być może ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lotus Elise 250 CUP, tył
      Volkswagen Golf II, diesel
      BMW 5
      Złota kierownica 2010