Mercedes Klasa A silnik diesla 1.7

[Mercedes Klasa A] silnik diesla 1.7

10 Lut 2008, 01:34

Mam pytanie co do tych modeli. Chodzi mi raczej o silniki diesla te 1.7

Auta te sa w porównaniu z innymi modelami mercedesa w niskiej cenie.
Cos z nimi nie tak?? Model z 2000r mozna miec juz za 20000 Zł.
Spalanie w takiego diesla nieduze. Zastanawiam mnie ze sa tak tanie jak na mercedesa.
Narazie i tak mnie nie stac :D Ale jesli niema w tym chaczyka to calkiem ciekawa opcja.
tihomax
Początkujący

Re: [Mercedes Klasa A] silnik diesla 1.7

11 Lut 2008, 03:25

no moze ktos mial to auto. czy tu tylko sie gada o autach powyzej 100 tys??
tihomax
Początkujący

Re: [Mercedes Klasa A] silnik diesla 1.7

11 Lut 2008, 09:19

Witam
Czemu taka cena? Auto jest używane, już 8 letnie...klasa A mówi sama za siebie, małe, zwinne miejskie auto. To nie limuzyna klasy E czy S, to malutkie autko, moim zdaniem dla kobiet:) Cena jest jak najbardziej OK...to mercedes, ale te auto to niski segment, więc dlatego taka cena, wyobrażasz sobie płacić z 8 letnią A-klasę 50 000 zł ? Bo ja nie...
Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy od: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Słownik motoryzacyjny - pojęcia, skróty, hasła, terminy Słownik motoryzacyjny - pojęcia, skróty, hasła, terminy
    Słownik terminów motoryzacyjnych (motosłownik) dostępny na naszym forum zawiera starannie wyselekcjonowane hasła z zakresu naprawy samochodów, budowy i eksploatacji, a także z zasad ruchu drogowego oraz innych ...
    Samochody koncepcyjne BMW Design Samochody koncepcyjne BMW Design
    Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zawsze wybiegają ...

•