Mercedes S320 W220 - brak domykania lewych drzwi!

06 Lut 2015, 01:39

Witam, S320 W220 1999r.
Mam problem z dociąganiem drzwi ponieważ o ile dociąganie klapy, oraz prawych drzwi działa bezproblemowo, tak dociąganie przednich lewych i tylnych lewych drzwi w ogóle nie działa... Sądziłem że jest coś z mechanizmem domykania, stąd też wymieniłem cały zamek z domykaniem w drzwiach tylnych i to samo, także nie działa... rozumiem że od domykania jest ten żółty kabelek od zamka? Wszystko było i jest podłączone prawidłowo, gdzie szukać przyczyny?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
Kubik213
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Elbląg

06 Lut 2015, 13:09

Wyjmij bezpiecznik pompki na kilka sekund i włóż spowrotem. Spowoduje to reset pompki i może się okazać, że będzie już ok. Ale po czasie problem może się znowu powtórzyć. Warto więc podłaczyć się pod kompa i sprawdzić wyłączniki drzwiowe, bo jak któryś będzie uszkodzony, to domykanie nie będzie działało. Mikrostyki w zamku odrzuacam, bo jak piszesz zamek wymieniałeś.
Celem restaru pompki wyjmij bezopiecznik, a nie odpinaj klemy z aku, bo będzie masakra z błędami :)
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

13 Cze 2015, 10:41

Witam,
można prosić o info gdzie dokładanie znajduje się omawiany bezpiecznik?
kubx
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 05 12 2004
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Mercedes w220- S320
Silnik: 3,2l benzyna 224KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus CT - 9 rzeczy, których o nim nie wiedziałeś
    CT to najmniejszy i najtańszy model w ofercie Lexusa. Ale równie ważny w historii japońskiej marki, co dużo większe i mocniejsze auta. Lexus CT zrewolucjonizował segment luksusowych kompaktowych hatchbacków, ...