Mercedes sprinter 208d 1996r

Mercedes sprinter 208d 1996r

26 Cze 2014, 21:36

Witam serdecznie,
Dzisiaj stała się dziwna rzecz, Mianowice: silnik przy "dojeżdżaniu: np do parkingu gaśnie, potem jest go ciężko odpalić, kręci ale nie odapala. Oprócz tego zdarzyło się dziś 3 razy taka sytuacja że pedał gazu w podłogę, a obroty w dół i nic gazu nie daje.

Dzisiaj wyładowałem akumulator przez przypadek, i odpaliłem auto na zdecydowanie słabszym akumulatorze, i problemy zaczęły sie tak jakby od tego momentu?

Jakieś pomysły?
damagio
Nowicjusz

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam

Re: Mercedes sprinter 208d 1996r

26 Cze 2014, 22:01

Naładuj aku i sprawdz, czy problem ustał. Oprócz tego sprawdz ładowanie aku - jakie jest napięcie na aku podczas pracy silnika.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VERVA Street Racing 2010 / relacja VERVA Street Racing 2010 / relacja
    Wyścigi, pokazy i atrakcje dla każdego - to wszystko można było zobaczyć dzisiaj w centrum Warszawy Rywalizacja sportowa podczas VERVA Street Racing odbyła się dwuetapowo. Podobnie jak podczas prawdziwego Grand Prix, każdy ...
    Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta
    W piątek 23 listopada 2012 roku odbyła się przedpremierowa prezentacja nowego Muzeum SKODY dla mediów, a trzy dni później (26 listopada) obiekt został uroczyście otwarty dla publiczności. Położone w Mladá ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005