Mercedes vs golf

Mercedes vs golf

17 Lis 2009, 21:54

Witam mam pewien dylemat ponieważ zastanawiam się nad 2 samochodami a mianowicie
Mercedes-Benz C 200 Sportcoupe
z 2003 w dieslu 122km
a Golfem V albo IV (silnik bez znaczenia) rocznik 2003<

Mercedes byłby droższy w utrzymaniu( chodzi mi o ubezpieczenie)
oba samochody oczywiscie w dieslu
różnica między spalaniami jest znikoma w porownaniu do rocznika oraz mocy silnika
Wyczytałem na różnych stronach internetowych że do mercedesa są drogie części
natomiast golf jest solidny

Aha i jescze jedno chciałbym wybrać właściwego wyboru ponieważ będzie to mój I samochód :)

jeżeli chodzi o ceny patrzyłem na różnych stronach to cena golfa V jest zbliżona do ceny mercedesa z 2003 roku
prosze o porady
krzysiek138
Nowicjusz

Miejscowość: Stalowa Wola

Re: Mercedes vs golf

17 Lis 2009, 22:07

krzysiek138 napisał(a):natomiast golf jest solidny
tak ale te do 3 generacji później jest już gorzej :mrgreen:

porównujesz samochód tzw dla ludu z samochodem klasy wyższej średniej :wink: wynik nasuwa się sam :mrgreen:
a ogólnie jako 1 auto kup sobie coś taniego, starszego, w dobrym stanie, bo prawdopodobnie i tak porysujesz wiec troche szkoda
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Cruze 1,8 / Elantra V 1,6 / 3 II 2,0 / Fluence 2,0 [C] Cruze 1,8 / Elantra V 1,6 / 3 II 2,0 / Fluence 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy około 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2011 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Cruze 1,8 - 141KM - Hyundai ...
    Toyota C-HR R-Tuned - 600-konny crossover Toyota C-HR R-Tuned - 600-konny crossover
    Toyota zaprezentowała na targach SEMA 2017 wyścigowego crossovera Toyota C-HR R-Tuned oraz całą kolekcję modyfikowanych Camry, w tym samochody NASCAR. Toyota C-HR o mocy 600 KM jest najszybszym crossoverem na świecie. Na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      MINI Clubman Bond Street, tył