Mercedes w210 2.2 1996r Kierownica

Mercedes w210 2.2 1996r Kierownica

03 Wrz 2019, 11:39

Wczoraj po wymianie manetki kierunkowskazów i złożeniu do kupy kierownicy przy skręcaniu jest dziwny dzwięk szurania.
Czy może być że taśma airbag ma coś z tym wspólnego i się przekręciła bądź zepsuła w jaki kolwiek sposób?. Czy tą taśme się jakoś ustawia?
Patryk321
Nowicjusz

• Re: Mercedes w210 2.2 1996r Kierownica

03 Wrz 2019, 11:57

Zawsze jak robisz takie zabiegi to warto sobie robić zdjęcia żebyś przy składaniu mógł sobie podejrzeć jak to było. Coś musiałeś źle złożyć i pewnie będziesz musiał zdjąć kierownicę jeszcze raz.

Najczęściej to oczywiście szura taśma ale mogą być też inne przyczyny. Zajrzyj najpierw do niej jak wygląda i czy się nie uszkodziła bo może ten błąd poduszki to nie od drzwi które zmieniałeś tu mercedes-w210-2-2-1996r-poduszka-bezpieczenstwa-vt117193.htm tylko od uszkodzonej tej taśmy?
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
    Auto: Nie mam

Re: Mercedes w210 2.2 1996r Kierownica

03 Wrz 2019, 12:01

Błąd świeci wtedy po wymianie drzwi z poduszką z polifta. A ta taśma zaglądałam do niej przed chwilą i ona po rozkręceniu jakby składa się z 2 części ta 2 część się kreci bodajże na tym jest taśma. I nie wiem czy to nie tego wina . Jak skręce to na tych 2 śrubach to lekko się rusza w lewo i prawo. Idze rozpoznać czy taśma się zerwała.
    Patryk321
    Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Polak w czołówce Toyota Gazoo Racing Trophy Polak w czołówce Toyota Gazoo Racing Trophy
    Maciej Dreszer zajmuje piąte miejsce w Toyota Gazoo Racing Trophy na półmetku sezonu. W wyjątkowym pucharze dla kierowców wyścigowych i rajdowych Toyot GT86 pula nagród wynosi 80 tys. euro. Toyota od ...
    Jak wjeżdżać na ośnieżone lub oblodzone wzniesienia? Jak wjeżdżać na ośnieżone lub oblodzone wzniesienia?
    Lód na wzniesieniu jest wyzwaniem i stresem dla wielu kierowców. Potencjalne zagrożenie stanowią w takiej sytuacji nie tylko warunki atmosferyczne, ale także brak umiejętności i wiedzy osoby prowadzącej auto. ...

•  
    • Warto przeczytać