Metaliczny stukot pod maską

Metaliczny stukot pod maską

26 Lut 2012, 23:20

Witam jestem posiadaczem Forda Focusa 1,8 tdci. W poniedziałek odebrałem go od mechanika ponieważ padła mi pompa wtryskowa i wtryskiwacze. Ten tydzień przejeździłem bez żadnych problemów ale w piątek jak przejechałem trochę ponad 40 km zaczął wydawać dziwny metaliczny dźwięk który dochodzi spod maski. Jak jest zimny to praktycznie tego nie słychać albo tylko trochę a jak się nagrzeje to nawet na luzie wydaje taki dźwięk i nasila się przy dodawaniu gazu. Jak myślicie co to może być? Wpakowałem w niego już sporo jeszcze jakby coś znowu się zepsuło to chyba bym go od razu na żyletki oddał.
adamuss4
Nowicjusz

Miejscowość: Brzeg

Re: Metaliczny stukot pod maską

22 Mar 2016, 17:41

Witam mam identyczny problem jaki i pan opisuje z uwagi na to ze od pana wpisu minęło trochę czasu sądzę że już doszedł pan do tego co bylo przyczyną proszę o podpowiedz ????
Sembratowicz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 22 03 2016
Auto: Bmw
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody użytkowe Volkswagena z napędem na cztery koła Samochody użytkowe Volkswagena z napędem na cztery koła
    Marka Volkswagen Samochody Użytkowe od wielu lat oferuje wybrane modele z napędem na cztery koła 4MOTION, od tego roku w salonach dostępna jest pełna paleta produktów. Najdłuższej z napędem na cztery koła sprzedawany ...
    [C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0 [C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007r. Wytypowane modele do zestawienia: - Mazda 3 I 2,0 - 150KM - Mitsubishi Lancer ...

•  
    • Sedzia off-road i zawieszony samochód terenowy
      Rage-Race 2009
      Volkswagen Golf - 230 KM, 500 NM
      Volkswagen Bora Kombi, tył