Miałem wypadek jestem poszkodowanym

Miałem wypadek jestem poszkodowanym

21 Sty 2016, 15:23

:) Witam zainteresowanych.

Jeżeli uległeś wypadkowi a nie byłeś sprawcą zadbaj o to aby:
1. Udać się do lekarza w ciągu 7-14 dni :/
2. zbierać faktury za leki, leczenie oraz notować koszty związane z leczeniem(dodatkowe- dojazd itp)
Nie czekaj na zakończenie leczenia.

Osobie poszkodowanej , która udokumentuje,że miała wypadek należy się zadośćuczynienie, odszkodowanie, zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji :yes: . Zwrot utraconych należności w związku z wypadkiem.
W razie pytań proszę pisać :)
Pomogę i doradzę. W przypadku szkody osobowej również jest trzy lata od dnia zdarzenia. Jeżeli jest to wypadek ze skutkiem śmiertelnym jest na to 20 lat i wszystkie bliskie osoby zmarłej maja możliwość otrzymać zadośćuczynienie za zerwane więzi. ( rodzice, dzieci, dziadkowie, wnuki, małżonek).
TeresaR
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1998
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: audi 80
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w który pokazujemy jak to ...
    Światowa premiera Volkswagena cross up! Światowa premiera Volkswagena cross up!
    Volkswagen rozszerza ofertę samochodów cross o nowego członka New Small Family, o cross up!. To miejskie auto pojawi się na rynku już latem i obok CrossPolo, CrossGolfa i CrossTourana będzie czwartym zindywidualizowanym ...

•  
    • Whippet Overland
      BMW E30 kombi, lotnisko, drift, 8
      Rage-Race 2009
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010