Micra k12 zatrzaśnięty kluczyk

Micra k12 zatrzaśnięty kluczyk

25 Sty 2019, 10:28

Hej czy może mi ktoś pomóc? Wyszedłem z domu otworzyłem kluczykiem auto, wrzuciłem tam saszetkę wziąłem miotłę do odśnieżania, zamknąłem drzwi i zacząłem odśnieżać. Chwilę później chciałem zapalić auto żeby się grzało i nie wiem jak ale się nie da otworzyć :D po prostu tak jakby drzwi się zamknęły.
Kompletnie nie wiem kiedy to się stało i jak.. Mam tylko 1 komplet kluczyków jest to kluczyk elektroniczny bo innego nie mam i nie wiem co teraz zrobić bo dokumenty razem z kluczykiem mam w środku. Mam przycisk z tyłu na bagażniku do otwierania ale on nie reaguje bo może kluczyk jest za daleko? Chociaż w aucie to nie tak daleko.. :) chyba pozostaje mi tylko rozbicie szyby bo co innego mogę zrobić?
dikeyy
Obserwowany

Re: Micra k12 zatrzaśnięty kluczyk

25 Sty 2019, 14:10

A kluczyk leży w zasięgu aby go słapać np drutem? Do takiego awaryjnego otwierania można się posłużyć taką poduszką [link wygasł] bardzo często zdarza nam się jechać do klienta otwierać drzwi i właśnie takich poduszek uzywamy. Napewno lepszy sposób niż wybijanie szyby. Drutem możesz złapać kluczyk lub pociągnąć na klamkę. Drut można zastosować z siatki ogrodzeniowej w platikowym oplocie co może uchronić przed uszkodzeniem lakieru
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie blokuj skrzyżowania i pasów Nie blokuj skrzyżowania i pasów
    Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...
    0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris 0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris
    0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris - rozstrzygnięcie konkursu Toyota Motor Poland W sobotę 6 października Toyota Motor Poland zorganizowała finał konkursu "Wygraj nową hybrydową Toyotę Yaris ". Po czterech miesiącach etapów ...

•