Microcar , mikro auto , am

24 Paź 2010, 21:59

wiecie jestem osobą niepełnosprawną, lekarka powiedziałą mi iz nie widze w 3d?? nie wiem co ona wymyśliła ale badan na prawko nie ppodpisze... ale pomyślałem o mikroautach i wchodzacej kategorii am tylko nie moge zrozumiec kilku faktów....

1 jak ona zastępuje niby karte motorowerową, czyli akie mikroautko tez do 50?? przeciez na otomoto sa tylko takie ok. 500ccm, jak takie autko kupić?? a moze znacie atv z nadwoziem auta??
2. szukałem też jakichs konkretów, przpisów na temat ustawy i w zasadzie tez nie wiele wiem, byłbym wzięczny gdyby ktoś podał link!!
3. chciałbym też poznać wasze opinie na ten temat

4. to może być ciekawe?? [link do Onet wygasł]
zyga
Nowicjusz
 
Posty: 2

26 Paź 2010, 16:42

Nie pomoge Ci jeżeli chdozi o ustawy,natomiast mogę doradzic w kwestii wyboru samochodu :smile: Jaki budżet posiadasz?
AutaCarmann
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 49
Miejscowość: Kraków

26 Paź 2010, 20:50

budżet, jeszcze go nie ustaliłem, powiedzmy ze ok. 10 000 pln
narazie chciałęm sprawe nagłośnić! popatrzec na Wasze propozycje,
a nie wiecie czy na b1 wymagają badań
zyga
Nowicjusz
 
Posty: 2

26 Paź 2010, 21:11

Napewno wymagają bo to też jest jakby nie patrzeć prawko.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Lut 2011, 00:08

Już niebawem pojawi się Mikroauto przystosowane dla niepełnosprawnego więc nie ma czego się obawiać. Więcej informacji można uzyskać pisząc na mój email. Mikroauto dopiero zaczyna gościć w naszym kraju a co jest ciekawe to już nawet osoba 14-sto letnia będzie nimi mogła jeździć mając prawo jazdy AM , lub 16 latkowie na B1. Zaczyna się nowy rozdział w polskiej motoryzacji.
pozdrawiam i piszcie śmiało co was boli w tym temacie
MIKROAUTO to MOJE AUTO
Tikolot
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Poznań

23 Lut 2011, 16:59

Skontaktuj się w tym temacie z dealerem microcarów, jeden jest w Łomiankach.
Sprawdź sobie na otomoto model Aixam
Dealer
Dealer Łomianki
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Łomianki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Lexus LM - czy to będzie flagowa limuzyna czy crossover?
    Lexus zarejestrował w amerykańskim urzędzie patentowym znaki towarowe LM 350 i LM 300h. Liczby w tych oznaczeniach pozwalają łatwo odgadnąć, że dotyczą one pojazdu w wersji z napędem konwencjonalnym i hybrydowym, natomiast ...