Miejskie autko dla kobiety do 5 tyś. - co kupić na Śląsku?

Re: Miejskie autko dla kobiety do 5 tyś. - co kupić na Śląsku?

19 Maj 2014, 20:33

Jeśli pojedziesz po punto , w pierwszej kolejności obejrzyj progi i podłogę . Jesli ktoś nie zrobił solidnej konserwacji zaraz na początku żywota punta , dziś po nastu latach podłoga może być jak ser szwajcarski i niech Cie nie zmyli dobry stan nadwozia - tam dawano akurat ocynk ,o podwoziu
fiat zapomniał .
marco84
Początkujący

Miejscowość: Nowy Sącz
Auto: Fiat Punto 2
Silnik: 1,2 8V 60 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

19 Maj 2014, 20:53

Barol dlaczego Ty mi to robisz? :cry: :P
Nie, no żartuję. Faktycznie widać ehhh. Nie wiem jak to jest, że przygladam się jak głupia, wydaje sie ok, ale dopiero jak Wy mi powiecie co jest nie tak to widzę :P
Wiem, że handlarz ale juz machnęłam reką na to, czy od handlarza czy nie. W koncu oni tez kupuja od zwykłych ludzi. Ale byłam na ich stronie i tak się wspaniale reklamowali, że oni nie klamią, etc. Szkoda słów.

Marco84 - dziekuję za radę :) Na pewno skorzystam, chociaz mąż mówi, że to podobno nie takie proste sprawdzić.
agnieszka303
Nowicjusz

Auto: Nie mam

20 Maj 2014, 05:10

Ja mówie jak jest bez owijania w bawełne :wink:

Progi i podłoge nie łatwo sprawdzić? No jak nie jak tak,wystarczy wjechać sobie na kanał i już mamy cały spód jak na tacy zresztą na upartego można to i bez kanału sprawdzić.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

20 Maj 2014, 14:31

agnieszka303 napisał(a):Normalnie uwzięłam się na tego Punciaka i jednak tylko to wchodzi w rachubę.
Nie przesadzajmy.. Jak się trafi coś co będzie lepsze to bierz i się nie zastanawiaj. :wink:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI [D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2010r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Accord VIII 2,0 - 156KM - Mazda 6 II ...
    15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Jaguar