Mini Cooper tylko dla kobiety, czy dla faceta też?

21 Mar 2010, 13:55

Czy to autko nadaje się wyłącznie dla kobiety? Czy facetowi też przystoi takim jeździć? :smile:
eljamon
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Bydgoszcz

24 Mar 2010, 14:04

A dlaczego nie ? Wydaje mi się że każdy powinien jeździć samochodem jaki mu się podoba. Wielu facetów jeździ Mini i są zadowoleni. Osobiście znam jednego takiego kolesia. Nie narzeka na autko dobrze mu się nim jeździ więc czego chcieć więcej ? Według mnie żaden wstyd jeździć tym samochodem, a ważne jest to że tobie będzie się podobało i jazda nim będzie sprawiała Ci wiele przyjemności.
Magnum
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Katowice

24 Mar 2010, 14:12

Magnum napisał(a):A dlaczego nie ? Wydaje mi się że każdy powinien jeździć samochodem jaki mu się podoba. Wielu facetów jeździ Mini i są zadowoleni. Osobiście znam jednego takiego kolesia. Nie narzeka na autko dobrze mu się nim jeździ więc czego chcieć więcej ? Według mnie żaden wstyd jeździć tym samochodem, a ważne jest to że tobie będzie się podobało i jazda nim będzie sprawiała Ci wiele przyjemności.


Według mnie auto super dla kogoś kto nie ma rodziny i zależy mu na przyjemności z jazdy. Możesz coś więcej powiedzieć na temat jego serwisowania? Czy przeciętny warsztat sobie z nim poradzi czy trzeba koniecznie do ASO? Kupując używane auto liczę się z tym że trzeba będzie na początku wymienić może jakieś części zawieszenia czy zrobić jakieś inne drobne naprawy...
Fuckir
fuckir
Początkujący
 
Posty: 91
Miejscowość: Bydgoszcz

24 Mar 2010, 14:32

[link do autocentrum.pl wygasł] tutaj możesz zajrzeć i poczytać opinie na temat tego samochodu.
Magnum
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Katowice

19 Maj 2011, 20:39

Dane z wikipedii

Mini2
Długość 3699 mm
Szerokość 1683 mm
Wysokość 1407 mm

Mini1
Długość 3635 mm
Szerokość 1925 mm
Wysokość 1416 mm


Mam tu na myśli szerokość, mógłby ktoś zweryfikować te dane, bo mam to autko na oku
fate
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 744
Miejscowość: krs/wwa
Prawo jazdy: 0- 0-2007
Przebieg/rok: 13tys. km
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna

17 Lip 2011, 22:45

miałem okazję przejechać się wczoraj mini cooperem S. ponad 200 koni...napiszę jedno-SZOK! :D pragnę tego auta :D
Wojtek11
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: audi 100 1988 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Corolla sedan, hatchback i TS kombi
    Toyota postanowiła zrezygnować z nazwy Auris – obejmującej w ostatnich latach w Europie kompaktowego hatchbacka i kombi – i powrócić do oferowania Corolli w trzech odmianach nadwoziowych. Rewolucja dotknęła ...
    Bezpieczeństwo Volvo S60 w testach zderzeniowych IIHS
    Amerykański instytut bezpieczeństwa IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) przeprowadził nowe testy zderzeń czołowych kluczowych samochodów z segmentu D. W testach wzięło udział m.in. Volvo S60, które ...

27 Kwi 2017, 11:25

Żona właśnie mnie namawia na kupno Minii Coopera dla siebie, już oglądaliśmy w warszawskim Bawaria Motors Mini na Czerniakowskiej, dealer roku 2016 dla tej marki więc gdzie miałbym szukać...i tu pytanie Cooper czy Paceman? oba modele ładne, co wybrać dla kobiety?
gracjanek
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 16 10 2007
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: bmw e36
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

12 Gru 2017, 15:44

Ze swojej strony mogę polecić Mini Coopera, mąż mi kupił na rocznicę ślubu. Kupiliśmy od dealera Bawaria Mini Motors z Janek, bardzo profesjonalni ludzie. Pomogli z wszystkimi formalnościami i doradzili, warto z nich skorzystać. A myślę że dla faceta to auto również się nada.
sylwia4012
Nowicjusz
 
Posty: 27
Auto: golf IV
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel

26 Lut 2018, 18:12

Mini Cooperem do ślubu? Widziałem, że pojawiła się tutaj taka propozycja, powiem szczerze, że jeszcze z takim czymś się nie spotkałem, ale to wybór tylko i wyłącznie Pary Młodej. Może znajdziecie jakiś swój wymarzony na portalu ( reklama )
Ostatnio edytowany przez ArteK 21 Wrz 2018, 13:10, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Reklama
feliks7882
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: seat ibiza

21 Wrz 2018, 12:53

No jak dla mnie to auto nadaje się i dla faceta i dla kobiety, ja mam je od roku czasu i sąsiad też takim jeździ. Nie widzę problemu. A kupił też tam gdzie ja, w Bawarii Motors Mini w Katowicach bo akurat mieli fajną wyprzedaż rocznika.
agus123
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: audi a4