Mitsubishi Carisma, Opel Astra II a moze cos innego?

Re: Mitsubishi Carisma, Opel Astra II a moze cos innego?

19 Maj 2011, 17:28

Jeżeli Astra II jest ocynkowana to jest to jej wielki PLUS, Carisma pewnie nie ale czy wystepuja tam problemy z korozja??
W moich żyłach płynie benzyna a zamiast serca pracuje turbina
Marcin0116
Początkujący

Miejscowość: WLS
Prawo jazdy od: 19 12 2011
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Audi A4 B5, Ford Mondeo MKIII
Silnik: 1.9TDI, 2.0 TDDI
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

20 Maj 2011, 20:21

za 10k bierz Astre II. Ma ocynk więc już nie ma problemu z blacha jak Astra I która faktycznie gnije na potęgę.
Jak się kupi auto po dzwonie to każde zgnije chyba, że plastikowe.
Joter
Aktywny

20 Maj 2011, 21:05

Ja mam Mitsubishi Space Star (plyta podlogowa carismy , silnik 1.8gdi ) dotychczas zrobilem w pare miesiecy 35tys i nic sie nie dzieje ..... samochod bardzo zrywna no i malo pali.... czesci napewno sa drozsze niz do Opla , ale autko warte uwagi.... Najlepiej przejedz sie Astra i Cari i zobaczysz co Ci bedzie bardziej pasowalo. Ale ja bym stawial na Mitsu..
artopoo
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Helmstedt DE
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne
    Z badania opinii społecznej na temat wnętrz samochodów wynika, że kobiety przy wyborze auta zwracają uwagę na to, czy posiada ono praktyczne i wygodne wnętrze, wyposażone w wiele miejsc do przechowywania. W nowym samochodzie ...
    Silnik 2.5 D-4D w Hiluxie Powerboost Silnik 2.5 D-4D w Hiluxie Powerboost
    W Toyocie Hilux wzmocnione mogą być obydwa silniki Diesla, tj. 2.5D-4D i 3.0 D-4D. Ten pierwszy zyskuje 23 KM mocy (do 167 KM), oraz 67Nm momentu obrotwego (do 410 Nm). Silnik 3.0 D-4D w Hiluxie Powerboost będzie rozwijał ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył