Mitsubishi Colt 1.3 GL 98' - wymiana liczników

Mitsubishi Colt 1.3 GL 98' - wymiana liczników

16 Maj 2011, 15:21

Witam,

Niedawno zakupiłem nowy samochód - Mitsubishi Colt 1.3 GL z 1998 roku. Auto nie posiada licznika obrotomierza, a chciałbym taki zamontować. Oczywiście jazda bez niego nie jest trudniejsza, po prostu jeżeli chciałbym się skupić na oszczędnej jeździe, to mimo wszystko taki obrotomierz pomaga.

Moje pytanie brzmi: czy można bez problemu wymienić liczniki i zamontować w tym samochodzie inne z obrotomierzem, mimo iż samochód obrotomierza nie posiadał? Na allegro znalazłem [link wygasł]. Czy w zwykłym warsztacie mi to wymienią, czy może być z tym problem?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
Impossible is nothing...
maras723
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Zagato Coupé 2012 BMW Zagato Coupé 2012
    BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...
    Jak często kierowca powinien badać wzrok? Jak często kierowca powinien badać wzrok?
    Jak często kierowcy badają wzrok? Zwykle, gdy ubiegają się o prawo jazdy. Później, jeśli na tym etapie nie stwierdzono wady wzroku, nie mają już takiego obowiązku i mogą bagatelizować nieostrość widzenia. Kierowcy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)