Mitsubishi Eclipse 2G

27 Maj 2013, 14:19

Witam serdecznie.

Otóż już niedługo będzie mnie stać na własne auto. W googlach można przeczytać dużo ciekawych rzeczy jednak pytam profesjonalistów w tym temacie. W zamiarach mam kupno Mitsubishi Eclipse 2G (napalilem sie na nie za gnoja po oglądnięciu Szybkich i Wściekłych). Moja pytanie jest następujące, czy na naszym rynku jest dużo części zamiennych do tego modelu i jakie są ewentualne koszta kupna części. Nie chodzi mi o konkretne sumy tylko czy są drogie czy tanie. Słyszałem ze do japończyków części są drogie lecz bardzo wytrzymałe. Chciałbym żeby odpowiedział któs kto ma takie autko lub wiec coś na ten temat. Druga sprawa jeżeli mi odradzicie ten model to jakie inne auto mógłbym sobie kupic? Tak do 10 tys zł. Chciałbym auto bez niepotrzebnych czujników itp. bo na codzień używam C5 mojego ojca, w którym mały błąd powoduje spadek do 2 tys obrotów i żadnej frajdy z jazdy. Auto musi być o sportowym wyglądzie jak Eclipse, z tym że silniki powyżej 2 litrów nie interesują mnie tak jak diesle mnie nie interesują.

Dziękuję z góry :)
westsider
Początkujący
 
Posty: 98
Zdjęcia: 81
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy nowy Lexus CT zyska napęd elektryczny?
    Brytyjski magazyn Auto Express analizuje przyszłość popularnego w Europie Lexusa CT 200h przewidując, że nowa generacja samochodu, oparta na platformie TNGA pojawi się w 2020 roku i – w przeciwieństwie do aktualnego ...
    [2018] Kia Ceed / Ceed SW
    Po prezentacji Hyudnaia i30 pojawił się bliźniak od Kii - Ceed. Największą zmianą według niektórych jest to, że w nazwie nie ma już apostrofa. Paleta silnikowa będzie najprawdopodobniej identyczna z i30 z 1,4T-GDi ...