Mitsubishi Lancer Evo VIII tuning

Mitsubishi Lancer Evo VIII tuning

29 Wrz 2019, 16:33

Więc tak, muszę zacząć od tego czy znacie jakis salon dobry do chip tuningu lub nawet ekstremalnego ponieważ narazie posiadam Mitsubishi Lancer Evo VIII.Wersja silnika to 2.0 MR FQ400 (411 km i 474 nm) i chciałbym osiągnąć na nim okolice 600 koni mechanicznych dobrze też żeby nm też osiągneły mniej więcej ten próg a może czy jest coś co mógłbym sam wymienić w aucie aby osiągnąć lepszą moc? Dziękuje za odpowiedzi. Zapomniałem dodać że auto było bo jednym chip tuningu jak kupiłem ponieważ nie jestem pierwszym użytkownikiem
upalacz
Obserwowany

Re: Mitsubishi Lancer Evo VIII tuning

05 Paź 2019, 23:29

Jak sam pewnie wiesz evo to evo jest bardzo podatne na tuning myśle że jedyne co możesz zrobić sam to kwestia wyglądu może jakiws sportowe fotele.. reszta czyli chip tuningiem i innymi zmianami powinien zająć sie ktos kto nie popsuje ci auta i zna sie na robocie co do zmian to może wieksza sprężarka czy sportowy wał rozrządu albo wydajniejszy intercooler :ok: wez pod uwage wzrost spalania :P
takashi
Nowicjusz

Re: Mitsubishi Lancer Evo VIII tuning

06 Paź 2019, 12:58

upalacz napisał(a):Mitsubishi Lancer Evo VIII.Wersja silnika to 2.0 MR FQ400 (411 km i 474 nm)

Zrób dobry program podciągniesz nm o ile masz zrobiony wydech.
Potem to już dużo pisania... skąd jesteś?
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pomysłowe rozwiązania Toyoty Pomysłowe rozwiązania Toyoty
    "Today, Tomorrow, Toyota" – dziś, jutro, Toyota. Hasło reklamowe Toyoty z lat 90. wskazuje na nieprzeciętną trwałość samochodów tej marki, ale jednocześnie podkreśla koncentrację Toyoty na budowaniu przyszłości ...
    Skoda Octavia z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem 1.5 TSI Skoda Octavia z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem 1.5 TSI
    Do gamy silnikowej modelu OCTAVIA dołączyła nowoczesna jednostka 1.5 TSI o mocy 150 KM. Nowy silnik dzięki nowoczesnym rozwiązaniom daje kierowcom korzyść niższego zużycia paliwa i niższych kosztów eksploatacji. Cały ...

•