Mitsubishi lancer - podswietlenie deski rozdzielczej

mitsubishi lancer - podswietlenie deski rozdzielczej

19 Sty 2011, 14:23

Posiadam mitsubishi lancer z 1991 roku. Zamontowałem w nim radio, dziala poprawnie, lecz po jego podłączeniu nie działa podświetlenie deski rozdzielczej. W czym może tkwić problem? Z góry dziękuję za pomoc.
lasak6616
Nowicjusz

Miejscowość: kuj-pom

Re: mitsubishi lancer - podswietlenie deski rozdzielczej

19 Sty 2011, 16:24

a bezpieczniki sprawdziłeś?
kamillo66660
Nowicjusz

Miejscowość: Lubelskie

Re: Mitsubishi lancer - podswietlenie deski rozdzielczej

19 Sty 2011, 22:31

Sęk w tym, że nie wiem który bezpiecznik za to odpowiada :/ Przydałby się jakis schemat , bo po tym co znajduje się na pokrywie od bezpieczników nie mogę dojść który to może być.
lasak6616
Nowicjusz

Miejscowość: kuj-pom

Re: Mitsubishi lancer - podswietlenie deski rozdzielczej

20 Sty 2011, 08:16

Na początek sprawdź sobie bezpiecznik nr.14 licząc od lewej góry. A najlepiej zrobisz jak sprawdzisz wszystkie bo nie ma ich tam dużo. Zobacz też czy po odłączeniu radia podświetlenie zacznie działać czy nie.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Systemy wspomagające kierowcę - prawie jak sztuczna inteligencja Systemy wspomagające kierowcę - prawie jak sztuczna inteligencja
    Specjaliści przewidują, że w najbliższych latach – obok napędów alternatywnych – najważniejszym kierunkiem w motoryzacji stanie się rozwój pojazdów autonomicznych. To przyszłość, jednak już ...
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005