Mitsubishi vs Toyota

Mitsubishi vs Toyota

17 Paź 2008, 10:55

Witam wszystkich forumowiczów. Chciał bym się poradzić w sprawie kupna auta bo nie wiem na jakie się zdecydować.. Poszukuje autka w cenie do 20 tys max 10 letnie .Auto w miarę bez awaryjne i tanie w eksploatacji z racji tego ze będzie to moje 1 auto.Taki aby w miarę żwawy,dynamiczny( od 100 KM) hmm za wiele nie będzie używany raczej na krótsze trasy .Co sądzicie o Toyota avensis 1 lata produkcji (od 1997 do 2003) a o Mitsubishi Galant VIII lata produkcji (od 1996 do 2006)??? który z nich był by bardziej odpowiedni pod moje wymagania? Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje modeli :)
Johnny
Nowicjusz

Re: Mitsubishi vs Toyota

17 Paź 2008, 19:34

Toyota Avensis to super autko lecz dobrym wyborem byłby seat toledo II z silnikiem 1.8 20V 125KM bardzo zwawe a zarazem oszczedne... nie jest to moze mistrz oszczednosci ale jak na swoje parametry wypada calkiem niezle...
wojtek1418
Nowicjusz

Miejscowość: Limanowa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005