Młodzieżowy samochód 8.5 - 9K

Młodzieżowy samochód 8.5 - 9K

22 Sty 2013, 17:06

Witam.
Poszukuję samochodu niedużego, niedrogiego i mało awaryjnego. Kwota jaką mam to maksymalnie 9 tys. Może być benzyna lub diesel nie robi mi to różnicy. Ok 100 KM. Od razu powiem że nie interesuje mnie opel astra II. Jakie macie inne propozycje. Mogą być np. jakieś konkretne ogłoszenia z allegro/otomoto.
test
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

Re: Młodzieżowy samochód 8.5 - 9K

22 Sty 2013, 23:07

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł] - to tak na poprawienie humoru :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Młodzieżowy samochód 8.5 - 9K

23 Sty 2013, 18:13

[link wygasł] troche kasy sobie zostawić a reszte przeznaczyć na jego dopieszczenie i masz dobry dupowóz.
TFSI
Stały forumowicz

Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne
    Zapraszamy do udziału w konkursie wakacyjnym na aktywnych użytkowników (konkurs trwa do 31 sierpnia włącznie). Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy ...
    Benzynowe kombi segmentu C z pojemnym bagażnikiem Benzynowe kombi segmentu C z pojemnym bagażnikiem
    Samochody segmentu C cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. W pierwszym kwartale 2017 roku zarejestrowano – zgodnie z raportem PZPM – ponad 37 tys. takich pojazdów. Za wynik ten odpowiadają głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50