Mobilna myjnia samochodowa

Mobilna myjnia samochodowa

24 Lip 2018, 09:58

Myślicie, że to jest dobry pomysł na biznes? Z więc zakup wana, w którym przechowywałbym te wszystkie akcesoria związane z czyszczeniem, a więc odkurzacze piorące, parowe, polerki itd. Czyszczenie z dojazdem do klienta. Jak wam się wydaje?
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący

Prawo jazdy od: 17 05 1981
Auto: Mazda

Re: Mobilna myjnia samochodowa

24 Lip 2018, 10:06

U klienta nie zawsze jest miejsce żeby wykonać taką usługę a takich u których można to zrobić jest znacznie mniej więc raczej nie jest do dobry pomysł. Dodatkowo nie wszędzie można umyć samochód.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam

Re: Mobilna myjnia samochodowa

25 Lip 2018, 06:07

Myślę, że nie byłaby to usługa masowa, a raczej dedykowana dla określonego segmentu klientów.
Np taksówkarzy, busiarzy, aut ciężarowych, autokarów i głównie chodziłoby tutaj o czyszczenie wnętrza auta - np pranie tapicerki samochodowej. Wówczas rzeczywiście miałoby to sens.
Z pewnością trzeba byłoby zakupić myjkę parową, do zmiękczania brudu. Musiałbyś wejść w specyfikację i poczytać sobie...
Generalnie jest nisza w którą można wejść i ja widzę pewną przestrzeń do zarobkowania.
tomczak78
Początkujący

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Czy klasyk może być wyposażony w nowoczesne technologie? Czy klasyk może być wyposażony w nowoczesne technologie?
    Właściciele klasycznych samochodów nie zawsze trzymają swoje cacka "pod kocem". Można spotkać również takich, którzy – chcąc wygodnie korzystać z takiego auta na co dzień – wyposażają go w ...

•