Model zaślepek do felg aluminiowych - prośba o rozpoznanie

Model zaślepek do felg aluminiowych - prośba o rozpoznanie

19 Paź 2015, 15:44

Witam,

Szukałem w necie, w sklepach internetowych i nie mogłem znaleźć, także poddaje się i proszę o Waszą pomoc... Otóż w moim autku połamały się dwie zaślepki na felgi. Chciałbym dokupić brakujące, ale nie mogę ich znaleźć - czytałem sporo i wszędzie pytają o kod alufelgi, problem w tym, że takiego czegoś nie ma... Są to jakieś rumuńskie koła ukradzione z wozu zaprzegowego... Znalazłem w jednym sklepie identyczne felgi, wysłałem zapytanie poprzez e-mail, ale mnie zlano.

Kod felg, które znalazłem w sklepie to 8F0 601 025 AG, ale po wpisaniu w google raczej powinno się ich kilka wyświetlić, a wyświetlają się tylko i wyłącznie te ze sklepu i reszta, które są całkiem inne, więc sądzę, że kod jest jakiś lewy.

Z góry dziękuje za chęć pomocy!
Pozdrawiam,
Przemo

EDIT:
Nie mogę dodać zdjęcia więc dodaję link.
Zdjęcie
encoresin
Nowicjusz

Zdjęcia: 1
Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.6 8V
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Model zaślepek do felg aluminiowych - prośba o rozpoznanie

19 Paź 2015, 21:31

Jeżeli to są takie koła jak na zdjęciu i podanym przez ciebie numerze to mysle że dekielki do nich będą miały numer 8E0 601 165 N.
Zerknij na tą aukcję wyglądają tak samo [link wygasł]
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11305
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2008

Re: Model zaślepek do felg aluminiowych - prośba o rozpoznanie

07 Lis 2015, 17:33

Dziękuje serdecznie. To właśnie te. Ale jak widzę trudno dostać, akurat te z tymi 'wypustami' ehh :roll:
encoresin
Nowicjusz

Zdjęcia: 1
Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.6 8V
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Najlepsza taksówka na świecie? Hybryda! Najlepsza taksówka na świecie? Hybryda!
    Był czas, gdy w Polsce, Niemczech i wielu innych krajach Europy na ulicach dominowały taksówki z silnikami Diesla, a jednym z najczęściej wybieranych samochodów był Mercedes W124. Dziś taksówkarze na ...

•