MÓJ DISCO SZUKA KUMPLA...

25 Maj 2009, 09:06

Sprawa jest... a w zasadzie dwie... :mrgreen:
co by dwa razy nie pisać...

Baltic Land Rover Meeting Smołdzino - startuję ze Świętochłowic ok. 6.oo w czwartek 25.06 , a na jedne sanki nudno... niechże odezwie się jakiś Hanys to sie zgadamy...

a druga to pokrewna... na jedne sanki nudno... a i las sie nudzi... i kicha jak człowiek wkleja zaliczy... jeździ ktoś po "ajzce" albo okolicznych zieleńcach... tylko jeszcze nie jestem extrem... dopiero sie "zbroje"....

pozdro for @ll :mrgreen: :cool:

[ Dodano: Pon Maj 25, 2009 18:41 ]
aaaaaaa.... właśnie... przypomniało mi się.....


:mrgreen:

w minioną dekadę w pięknym mieście Świętochłowice (hehehe), znanym z off-road'a na "ajzce", była kolejka wąskotorowa która woziła piasek skądś tam gdzieś tam... nie pamietam gdzie... torowisko zlikwidowano a szlak nieco zarósł... tak se pomyślałem może jakiś ziomal pomógł by go przetrzeć... pchać się samemu "nie nada"... bo ja jazda w trybie "ni cholery nie wiadomo co jest za zakrętem"... a może być ciekawie... myślę że za wlot można przyjąć punkt przy ogródkach na "Skałce"... leciało to gdzieś w stronę Łagiewnik, było rozwidlenie w lewo w stronę Chropaczowa... drugi taki klimat jest od Łagiewnik w stronę Bytomia- wlot przy starym bunkrze za boiskiem...

a może ktoś już odkrył ten szlak... niech się podzieli informacją...

chyba że umawiamy się na dzień i godzinę... i naprzód!
:cool:
________________________________________
;) hanys to tyż fajny chop :)))
DreadXXL
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 74
Miejscowość: śląsk

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...