Moje 1 auto problem

Re: Moje 1 auto problem

05 Lut 2009, 00:12

zbychu57 napisał(a):http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7694707 8) 8) 8)

@Zordrak chyba mała pomyłka E46 za 7000zł? :D

Tak :D miało być E36 ;)

Dishman napisał(a):
piotreq napisał(a):Przecież pisze, że do 7k

Biorąc pod uwagę, że Zordak napisał swojego posta o 20.18, a FireBlade edytował swojego o 20.21, to przypuszczam, że w pierwszej wersji nie było ceny, stąd też Zordak jej nie widział.

No więc właśnie :D nie widzaiłem i o :P potem juz jakieś wrzuty lecą hehe ;) nie no żarcik
Zordrak
Początkujący

Miejscowość: Gdańsk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w który pokazujemy jak to ...
    Czarny lód na drodze! - niewidzialne zagrożenie Czarny lód na drodze! - niewidzialne zagrożenie
    Choć trwa jeszcze jesień i w ciągu dnia często można cieszyć się słoneczną pogodą, noce bywają już chłodne. Wraz z pojawieniem się pierwszych przymrozków na drogach robi się niebezpiecznie – jezdnia może pokryć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      S2020005
      GTP Light