Mondeo gaśnie

Mondeo gaśnie

03 Sie 2010, 08:38

mondeo 1,8 16v benzyna na wielopunkcie na ssaniu jak zimny to chodzi równo a jak sie trochę rozgrzeje to obroty skakają i gaśnie
Rafal1234
Nowicjusz

Miejscowość: bychawa

Re: Mondeo gaśnie

08 Sie 2010, 23:58

Dokładnie takie mondeo ja mam. I też mi kiedyś gasł tylko cały czas gasł i u mnie to był filtr powietrza wyjąłem wyczyściłem i i wywaliłem na końcu rurki gdzie pobiera powietrze osłąnę czy pokrywkę zostawiłem pusty przelot z filtrem i wszystko grało!
adi9635
Nowicjusz

Miejscowość: Świedziebnia
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Ford Mondeo 1.8 TD 2000r
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SEAT Toledo - nowy, elegancki i nowoczesny SEAT Toledo - nowy, elegancki i nowoczesny
    Nadchodzi nowy SEAT Toledo. Dynamiczny i elegancki na zewnątrz, nowoczesny wewnątrz, napędzany wydajnymi i oszczędnymi jednostkami TSI i TDI i wyjątkowo praktyczny sedan o sportowej aparycji. Czyli potwierdzona za sprawą ...
    Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI