MONDEO LPG PROSZĘ O POMOC

MONDEO LPG PROSZĘ O POMOC

08 Lut 2013, 07:34

Witam serdecznie,
Posiadam Mondeo mk 3 1.8 z nową instalacją LPG.
Zatankowałem gaz do pełna i po przejechaniu 250km dotankowałem Paliwo za 70zł = ok 13l.
Przejechałem kolejne 150km i poziom paliwa uległ dramatycznej zmianie tzn prawie rezerwa.
Proszę mi podpowiedzieć czego jest to przyczyną?
Posiadam climatronic lecz myslę ze 150km nie wpłyneło no zabranie mi okolo 7l Paliwa oraz ranny rozruch na paliwie tzn okolo 5km w zimowych warunkach.
Jeszcze jedno co mogę dodać to fakt że wskaźnik gazu ma totalną rezerwę i mruga i piszczy i zastanawiam się czy mi się wtedy samochod sam na paliwo nie przełącza?
Lecz wiem ze mam jeszcze gaz w butli mimo tego.
Prosze o pomoc.
misiek89
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 04 2006
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: mondeo mk3
Silnik: 1.8 125KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Almera N16 1,8 / Megane II 1,6 / Toledo II 1,8 / S40 I 1,8 [C] Almera N16 1,8 / Megane II 1,6 / Toledo II 1,8 / S40 I 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Nissan Almera N16 1,8 - 116KM - Renault ...
    MINI by PUMA - Dynamiczny styl jazdy i sportowa moda MINI by PUMA - Dynamiczny styl jazdy i sportowa moda
    Producent samochodów, firma MINI, oraz lifestylowa marka odzieżowa PUMA podpisały umowę partnerską zacieśniającą ich kilkuletnią współpracę. Umowa ta stanowi połączenie sił dwóch innowacyjnych marek-ikon, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI
      Jaguar