Mondeo mk3 tylni zderzak

mondeo mk3 tylni zderzak

31 Paź 2010, 20:00

witam zauwazylem dziaij na tylnym zderzaku ciekawa rzecz :P jakis inteligentny sasiad nie umiacy parkowac zaparwowal na moim samochodziku a dokladniej zarysowal mi swoim zderzakiem moj tyly. Zostala jego farba tylko ze sprawcy brak samochodu z jakims obdarciem tez brakuje co mam zroobic? jak usunac lakier sprawcy z mojego samochodu i czy warto zglaszac to gdzies? bo jak nie ma sprawcy ani swiadkow wydaje mi sie ze policjia bedzie miala to w pupce
karO
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy
    5 września Toyota Motor Corporation (TMC) poinformowała, że łączna światowa sprzedaż modelu Toyota Corolla, najpopularniejszego samochodu świata, przekroczyła w lipcu 40 milionów, osiągając 40,01 miliona sztuk. To ...
    [E] Audi A6 C6 3,2 FSI / BMW 530i e61 / Mercedes E 320 s211 [E] Audi A6 C6 3,2 FSI / BMW 530i e61 / Mercedes E 320 s211
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu E - silnik benzynowy o mocy ok. 230KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C6 3,2 FSI - 255KM - BMW ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Jaguar