Montaż nowego radia w samochodzie Fiat Seicento

Montaż nowego radia w samochodzie Fiat Seicento

14 Lis 2017, 19:02

Witam, jestem zielony w temacie motoryzacji, dlatego liczę na Waszą pomoc. Mianowicie posiadam samochód Fiat Seicento z roku 1999. Chciałbym zamontować w nim nowe radio samochodowe, żeby miało wejście USB, aby z pendrive leciały piosenki. Moje pytania do Was: Jest to w ogóle wykonalne żeby w tak starym samochodzie zamontować nowe radio? Jeżeli tak, to gdzie mogę wymienić radio - w byle jakim warsztacie to zrobią i ile trwa taka wymiana? Polecicie jakieś dobre radyjko żeby pasowało do mojego samochodu, bo pewni nie każde pasuje czy są uniwersalne? Pozdrawiam, Bekon
Czytaj więcej: montaz-nowego-radia-w-samochodzie-fiat-seicento-vt104480.htm
Bekon6
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 10 1993
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: fiat seicento
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Podsumowanie i wyniki Night Power 2016 Podsumowanie i wyniki Night Power 2016
    Kolejna impreza przygotowana przez Night Power już za nami. Organizatorzy tym razem przygotowali więcej atrakcji niż to było w latach ubiegłych, mogliśmy oglądać wyścigi na 1/8 mili które zostały zorganizowane na ulicy ...
    SSSuper Drift Cup 2011 - Bagicz / relacja SSSuper Drift Cup 2011 - Bagicz / relacja
    Lotnisko Bagicz znajduje się ok. 7 km od centrum Kołobrzegu i ok. 4 km od Ustronia Morskiego. Położone jest przy drodze krajowej nr 11 (wyjazd z Kołobrzegu ulicą Koszalińską). Pod samo lotnisko prowadzi również ścieżka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive