Montaż nowego radia w samochodzie Fiat Seicento

Montaż nowego radia w samochodzie Fiat Seicento

14 Lis 2017, 19:02

Witam, jestem zielony w temacie motoryzacji, dlatego liczę na Waszą pomoc. Mianowicie posiadam samochód Fiat Seicento z roku 1999. Chciałbym zamontować w nim nowe radio samochodowe, żeby miało wejście USB, aby z pendrive leciały piosenki. Moje pytania do Was: Jest to w ogóle wykonalne żeby w tak starym samochodzie zamontować nowe radio? Jeżeli tak, to gdzie mogę wymienić radio - w byle jakim warsztacie to zrobią i ile trwa taka wymiana? Polecicie jakieś dobre radyjko żeby pasowało do mojego samochodu, bo pewni nie każde pasuje czy są uniwersalne? Pozdrawiam, Bekon
Czytaj więcej: montaz-nowego-radia-w-samochodzie-fiat-seicento-vt104480.htm
Bekon6
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 10 1993
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: fiat seicento
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne
    Lusterko fotochromatyczne sterowane elektronicznie nazywamy też elektrochromatycznym. Takie lusterko przyciemnia się dzięki czujnikowi który sprawdza natężenie światła docierającego do powierzchni odbicia lusterka. ...
    BMW Vision EfficientDynamics 2009 BMW Vision EfficientDynamics 2009
    BMW Vision EfficientDynamics łączy w sobie futurystyczny, aerodynamiczny design nadwozia z wysoką wydajnością paliwową i ekologiczną. We wnętrzu konceptu po raz pierwszy zastosowano technikę warstwową. Dzięki wykorzystaniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Alpine A110-50
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele
      Fiat Fiorino, przesuwne drzwi boczne
      SEAT Ibiza Ecomotive